Pavel Ležák

Pavel Ležák


úprava vztahového prostředí
tvorba hojnosti
využívání silných stránek
využívání talentů
získej mysl vítěze

 "Život Ti dá vždy jen tolik o kolik si řekneš". T. Robbins

 

Když něco chceš, řekni to nahlas.

Mým cílem je vést každou konverzaci tak, aby byla přínosná pro každého, s kým mluvím. Až spolu budeme mluvit, budete mít jasno v tom co chcete, co nechcete, k čemu je třeba se rozhodnout, aby výsledek stál za to. Budeme mluvit o Vašich vizích a plánech a najdeme fungující principy, které zajistí Vaše vítězství. Budete mít chuť a motivaci do toho jít.

Jsem Tvůj strategický partner

Jako jednotlivci dokážeme nemožné. Tedy pokud jsme o výsledku dostatečně přesvědčeni. Můžeme na to jít sami, ale garantuji, že přítomnost kouče zajistí spoustu věcí. Co například? Bude to rychlejší, protože najdeme a zaměříme se jen na to důležité. Bude to efektivnější, protože objevíme principy, které odpovídají našim možnostem a schopnostem. Bude to poučné, protože každá nová událost v našem životě přináší poučení a zkušenost. Pro každé "příště", už budeme vědět, jak na to. Bude to zábavné, protože hravost se dá vnést i do velkých projektů. Hravost bystří smysly a dovoluje nám si všímat i těch nejmenších důležitostí.

Mé poslání..."coaching".

Jsem tu abych porozuměl. Jsem tu, abych slyšel, viděl a podpořil. Jako kouč využívám dovedností a schopností, na které jsem se během své kariéry zaměřil. Čtu mezi řádky a vyhledávám pro své hráče příležitosti k jejich růstu a podpoře. Každá hra má svůj význam a váhu. Jde o to vyhrát a nenechat své sny jen tak ležet. Jsem tu, aby jsme společně objevili to, co obohatí naše životy. A o co v našem životě jde? Jde o skvělý pocit, o pocit vítězství, štěstí a jistoty. A i když o tom nejdříve spolu jen krátce promluvíme, jsem si jistý tím, že to může být zcela zásadní a průlomový okamžik, který dá věci do pohybu. Můžeš se spolehnout, protože já jsem tu, abych Ti pomohl.

Má oblíbená témata:

Podnikání, upřesnění vize a směru, osobní rozvoj, posílení sebevědomí, zdravý životní styl

 

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}