Pavlína Rucki

Pavlína Rucki


podnikání
leadership
sebepoznání
firemní prostředí
komunikace

  • Chystáš se podnikat a chceš to rozjet a posouvat se rychle?

  • Vedeš tým lidí a řešíš, jak je motivovat?

  • Chceš změnu, ale bojíš se, že to nezvládneš?

Odvahu máš, proto jsi teď tady a to mě těší.

Věřím, že bez odvážných, jedinečných lidí, lidí jako jsi ty, by tenhle svět nemohl fungovat. Možná, že cesta, kterou máš právě před sebou, je složitá a nevíš kudy dál. Možná ani není pro tebe.

Koučem jsem se stala proto, abych ti pomohla najít cestu, která bude odrážet tvá přání, silné stránky a osobní představy, abych Ti byla parťákem na každém kroku kupředu a v cíli byla tím, kdo s tebou tu změnu pořádně oslaví

Kdo jsem

Přátelé říkají, že mi záleží na lidech okolo, a že když se rozhodnu, nic mě nezastaví. Jdu do věcí po hlavě a naplno. Mají pravdu. Nejednou to zažili

Základní hodnotou je pro mě svoboda. Svoboda volby. Svoboda žít život, který si zvolím. Svoboda věci kolem sebe měnit, ne se jen nechat vláčet okolnostmi. Svoboda pomoct všem, co mají dost odvahy vzít svůj život do vlastních rukou a pustit se do změn, po nichž touží.

Odkud přicházím

Životní změny jsem nejdříve testovala (a nadále testuji) sama na sobě. Toužila jsem po něčem jiném, jak v osobním, tak v pracovním životě. Prošla jsem spoustou cest, vyzkoušela mnoho odboček. Zjistila jsem kudy nejít. Ale taky jsem se naučila, jak tu pravou cestu rozpoznat a změnu dovést do úspěšného cíle.

Přes jedenáct let jsem se věnovala právu. Vnímala jsem to jako způsob, jak lidem pomoct žít lepší život. Vedla jsem různě velké týmy na různých manažerských úrovních. A ačkoliv mě právo stále baví a vím, že dokáže pomoct, potkala jsem koučování, zamilovala se a zjistila, že existuje mnohem efektivnější možnost jak jít vpřed.

Kam kráčím

Každý máme své silné stránky, motivace a nekonečný potenciál. Koučování neberu jako povolání. Pro mě je to poslání, které dokáže tohle všechno propojit a vytvořit něco, co posouvá kupředu a dává sílu měnit své životy. Mít za parťáka kouče je v mých očích nejlepší prostředek, jak dosáhnout v životě čehokoliv.

Cítím, že jsem tady a teď právě proto, abych se změnami k lepšímu pomohla všem, co mají dost odvahy se do nich pustit. Jsem si jistá, že ta možnost existuje pro každého z nás. Volba, jestli se odhodláš pustit do jejího hledání, je na tobě. Já jsem připravená a těším se na naše setkání.