Pavlína Rucki

Pavlína Rucki


podnikání
leadership
sebepoznání
firemní prostředí
komunikace

  • Chystáš se podnikat a chceš to rozjet a posouvat se rychle?

  • Vedeš tým lidí a řešíš, jak je motivovat?

  • Chceš změnu, ale bojíš se, že to nezvládneš?

Možná nevíš JAK, ale odvahu máš a proto jsi teď tady.

Koučem jsem se stala proto, abych ti to JAK pomohla najít. Cestu, která bude odrážet tvá přání, silné stránky a osobní představy. Tvoji cestu. Každý jsme jedinečný a zasloužíme si individuální přístup.

Odkud přicházím

Přes jedenáct let jsem se věnovala právu. Vnímala jsem to jako způsob, jak lidem pomoct žít lepší život. Vedla jsem různě velké týmy na různých manažerských úrovních. A ačkoliv mě právo stále baví a vím, že dokáže pomoct, vnímám ho dnes jako řešení problémů a jejich následků. Koučování na druhé straně....zamilovala jsem se. Zjistila, že život nemusí být řešení problémů a že lze nacházet přirozenou cestu k vítězství dle vnitřního nastavení a představ.

Kdo jsem

Přátelé říkají, že mi záleží na lidech okolo, a že když se rozhodnu, nic mě nezastaví. Jdu do věcí po hlavě a naplno. Mají pravdu. Nejednou to zažili

Základní hodnotou je pro mě svoboda. Svoboda volby. Dělat, co mě baví. Svoboda věci kolem sebe měnit, ne se nechat vláčet okolnostmi. Svoboda pomoct těm, co berou život do vlastních rukou a touží jej posunout.

Kam kráčím

Koučování neberu jako povolání. Vidím, že každý máme silné stránky, motivace a nekonečný potenciál. A mě prostě baví to propojovat a najít koktejl, co posouvá kupředu a dává sílu a schopnosti vést život, jaký chceme.

Jsem si jistá, že tato možnost existuje pro každého z nás. Volba, jestli se odhodláš do ní pustit, je na tobě. Já jsem připravena a těším se na setkání.

 

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}