Pavlína Rucki

Pavlína Rucki,
ACC


podnikání
leadership
sebepoznání
firemní prostředí
komunikace

Ve dne právník, teamleader, partnerka… v noci (rozuměj: když je potřeba) jako Dave Lizewski (aneb marvelák Kick-Ass), vytahuju převlek kouče a pomáhám svým klientům „to kick ass[1]“.

Taky jste si někdy položili otázku, proč, když děláte vše správně, naplno a perfektně, spokojenost nepřichází a naplnění stále vyhlížíte? Proč zrovna na Vás rady všech chytrých knížek a školení nefungují?

Já ano a je to proto, že to není moje. Tahle odpověď a 12 let zkušeností z oblastí mezinárodního obchodu, práva, vedení lidí a koučování mě přivedly k přístupu, který nechává staré dobré ověřené rady „jak na to“ stranou.

Namísto toho pomáhám svým klientům rozpomenout se na to, kým doopravdy jsou a jak jsou skvělí. Přirozeně skvělí. Uvědomit si jejich silné stránky a na tom pak stavět změny. Mění se tak člověk, týmy i celé společnosti.

- Jsem přímá, jak jen si dokážete představit, takže spolu pojmenujeme věci, které Vám nikdo neřekne.

- Dokážu to ale s citem, tak se z toho nezhroutíte.

- Nesoudím, takže ať přijdete s čímkoliv, vytáhnu Vás do nadhledu, přestanete počítat stromy a zaměříme se na les[2].

- Miluju tu energii, co se objeví při překonávání výzvy, takže posuneme Váš život tam, kam jste se neodvážili ani v nejhlubších snech.

Půjdem na to cestou brain-based coachingu. Není to žádné ezo. Ale využívání principů fungování mozku a kvantové fyziky.

Jak se obecně říká, kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem, tak já přihazuju, kolik toho objevíš a prozkoumáš. A podle toho žiju. Baví mě experimentovat, zkoumat, objevovat a posouvat limity. Vyznávám svobodu, důvěru a partnerství. Ve volném čase objevuju, kde se dobře najíst, nejlepší zmrzlinu na světě a lezu po horách.

_________________


[1] urban slang, být v něčem velmi efektivní a úspěšný, případně motivovat

[2] jak praví přísloví o člověku zavřeném v boxu, pro samé stromy nevidíme les.

 

 

 

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}