Petr Kořínek

Petr Kořínek


zdraví & sport
zdravý životní styl
work-life balance
štěstí
kariera
osobní rozvoj

Baví mne pomáhat lidem dívat se na život z nadhledu a nalézat v něm právě tu jejich správnou cestu. A na té cestě získat i Opravdové zdraví. Doplnit co chybí a omezit co přebývá. Změnit chybné vzorce chování, které nás ovlivňují. Spojit tělo s duší. Nalézt svou jedinečnost a naplnit svůj potenciál. Pak je náš život jedna velká jízda. 
 

Já jako kouč

Jako osobní trenér a kouč ti pomohu na cestě tvého rozvoje. Budu tě na ni doprovázet a pomáhat ti se na ni neztratit. Pomohu ti uvědomit si své priority a jít za jejich naplněním. Nalézt svá vlastní řešení a cesty, které teď nevidíš. Nebo už vidíš, ale zdají se ti neschůdné a nedosažitelné. Budu ti parťákem do pohody i nepohody. Jedno ale nikdy nebudu - šlapat za tebe. To budeš muset sám. A já věřím, že máš na to dojít až na vrchol!

 

Moje cesta

Ve svém životě jsem působil v obchodních, manažerských i řídících funkcích. Měl jsem možnost vést rodinou firmu i nové projekty v nadnárodní společnosti, vytvářet obchodní síť pro zatím největší český IT projekt nebo řídit horský hotelový komplex v Krkonoších. 

A díky koučovací praxi jsem začal vnímat, jaký vliv má naše myšlení a vzorce chování na naše zdraví. Naučil jsem se, že Opravdové zdraví přináší vyrovnaný stav mysli a těla, že jedno bez druhého není dlouhodobě funkční. A hlavně jsem pochopil, že všechny poklady světa jsou nám k ničemu, když chybí Opravdové zdraví. A rád ti pomohu na tvé cestě k němu. Dokáže ti dát nový rozměr života, svobody a štěstí. 
 

Mé zájmy

Baví mne život. Zdravý životní styl a návrat k přírodě. Rodina, turistika, vandry, jak přežít v přírodě s minimem. Dobré víno a posezení s přáteli. S partnerkou máme chovatelskou stanici Buddywolf s přímými potomky vlků - československými vlčáky. Stále se od nich učíme..

 

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}