Petr Kořínek

Petr Kořínek


leadership
kariera
osobní rozvoj
work-life balance
štěstí
podnikání
zdravý životní styl
zdraví & sport
firemní prostředí
komunikace

Baví mne pomáhat lidem dívat se na život z nadhledu a nalézat v něm právě tu jejich správnou cestu. Umět poučit se z chyb, a jít dál. Nalézat svou jedinečnost a naplňovat svůj potenciál. Každý jsme unikátní a máme své talenty. A pokud je dokážeme využit naplno, je náš život jedna velká jízda. 


Já jako kouč

Jako osobní trenér a kouč ti pomohu na cestě tvého rozvoje. Budu tě na ní doprovázet a pomáhat ti se neztratit. Pomohu ti uvědomit si své priority a jít za jejich naplněním. Nalézt svá vlastní řešení a cesty, které teď nevidíš. Nebo už vidíš, ale zdají se ti neschůdné a nedosažitelné. Budu ti parťákem do pohody i nepohody. Jedno ale nikdy nebudu - šlapat za tebe. To budeš muset sám. A já věřím, že máš na to dojít až na vrchol!

Moje cesta

Ve svém životě jsem působil v obchodních, manažerských i řídících funkcích. Měl jsem možnost vést rodinnou firmu i nové projekty v nadnárodní společnosti, vytvářet obchodní síť pro zatím největší český IT projekt nebo řídit horský hotelový komplex v Krkonoších. 
Poznal jsem, že pokud dokáži v lidech probudit jejich talent a naučím je ho rozvíjet, dostane jejich život nový rozměr. Nejen život profesní, ale hlavně osobní. 


Mé zájmy
Zdravý životní styl a návrat k přírodě. Rodina, turistika, vandry, jak přežít v přírodě s minimem. S partnerkou máme chovatelskou stanici Buddywolf s přímými potomky vlků - československými vlčáky. A také se zajímám o sebe-léčení a vliv vzorců chování na naše zdraví.