Šimon Müller

Šimon Müller


podnikání
sebedůvěra
komunikace
leadership
kariera

Šimon Müller, Tvá opora a výzva na cestě za dobrodružstvím. A věřím, že se i zasměješ. Nejen sám sobě. 

Kdo jsem?
Jsem pozitivní člověk s logickou myslí, selským rozumem a smyslem pro humor. Mám finanční vzdělání, ale již ke konci studií jsem se začal intenzivněji zajímat o osobní rozvoj, což vyústilo v to, že jsem se stal profesionálním koučem. Preferuji přímé jednání a zastávám názor, že nic není nemožné. Mé hodnoty jsou svoboda, respekt, upřímnost, praktičnost a akceschopnost.

Jaká byla moje cesta ke koučování?
Stejně jako každý, i já jsem v životě prošel různými obdobími. Koučování se objevilo v okamžiku, kdy se se mnou rozešla přítelkyně, skončil jsem v zaměstnání a neměl pořádně kde bydlet. Náhoda? Nemyslím si. Spíš si myslím, že když je žák připraven, učitel se objeví. To mě naučilo, že i na katastrofální situaci je vždy něco skvělého, i když se to tak na první pohled nemusí zdát.

Co ode mě očekávat?
Podporu na cestě za Tvým snem, ale i výzvu a provokaci, když budeš mít tendenci z cesty uhýbat. Nebudu Tě hodnotit. Nastavím Ti zrcadlo, aby ses mohl zastavit a podívat se pravdě do očí. Může to být pohled příjemný, krutý, nečekaný, úsměvný… Vždy tam ale budeš Ty! Jsi připraven se podívat?

Na co se můžeme společně zaměřit?
Obecně řečeno, na změnu Tvého života k lepšímu. Už nějaký čas stagnuješ, nebo se posouváš vpřed, ale tušíš, že by to mohlo jít rychleji, snáze a zábavně. Máš představu, jak by mohl Tvůj život vypadat, ale něco Ti brání se tam dostat. Ať už to je Tvé prostředí a lidé okolo Tebe, nebo naopak něco uvnitř, Tvé myšlenky a pocity. S tímhle vším, ale i s daleko více tématy, se dá hrát. A vyhrát. Ano, opravdu se to děje! Jak vypadá Tvoje Velká hra? 

Co jinak dělám?
Jdu si rád zaběhat, zahrát florbal, badminton či jiné sportovní aktivity. Cítím se dobře ve společnosti. Rád cestuji, například vlakem od Maďarska po Norsko. Neustále rozvíjím a vzdělávám sám sebe. A taky mám rád takové to domácí lenošení, ale to nikomu neříkat! ;)

Chceš pozvednout svůj život na vyšší level? Znovu v sobě probudit životní touhu? Stát se lepší verzí sebe sama? Jít za zážitky a dobrodružstvím s úsměvem na rtu? Pojďme to vyzkoušet!

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}