Šimon Müller

Šimon Müller


podnikání
sebedůvěra
komunikace
leadership
kariera

Každý z nás je originál a v každém z nás je něco skvělého.

Říká se, že ty nejlepší věci najdeme mimo naše hranice komfortu. Já jsem tady proto, abych Ti pomohl objevit ty nejlepší věci, a to skvělé v Tobě. Zároveň Ti pomůžu držet nastavený směr, abychom společně dosáhli kýženého vítězství.

Moje cesta ke koučování

O koučování jsem se poprvé dočetl v knize Mnich, který prodal své Ferrari. Tehdy jsem si ale ještě úplně nedokázal představit, co koučování znamená. Už tehdy mě to ale nějakým způsobem zaujalo. Ke koučování jsem se osobně dostal v době, kdy jsem udělal tlustou čáru za svým dosavadním životem a hledal cestu, jak dál. Už si přesně nepamatuju, ale myslím, že na mě vyskočila reklama na Facebooku, já ji rozklikl a v ten okamžik jsem věděl, že to je to, co hledám :-)

Takže jsem se ke koučování dostal vlastně náhodu. Na náhody ale nevěřím, spíš mám za to že: „Když je žák připraven, učitel se objeví“.

Já jsem byl připraven tím způsobem, že jsem v každém okamžiku svého života věřil, že to, co právě dělám, je správné. Koučování mi dává od začátku obrovský smysl. Smysl v tom, že nic není nemožné. Limity jsou pouze tam, kde si je sami nastavíme a díky koučování dokážeme tyto limity společně posouvat.

S kým chci hrát?

Sám jsem člověk, který si vždy klade otázku „Jak se to dá udělat?“ namísto „Tohle nejde, protože xyz…“ Jsem praktický člověk, který hraje naplno. Občas si natluču nos, ale vždy se oklepu, vezmu si ponaučení a hraju dál. Znovu naplno!

Něco málo o mně

Mimo koučování si jdu rád zaběhat, zahrát florbal, či jakékoliv jiné sportovní aktivity, neustále se dále vzdělávám, cestuji různě po Evropě či po světě, ale na odpočinek také nezapomínám.

Jsou pro mě zásadní 3 věci:

  1. dělat to, co mě baví (koučování mě neskutečně baví),

  2. pomáhat ostatním (pomáhám ostatním se rozvíjet, nalézat potenciál),

  3. mít ze života radost (to přichází samo při splnění předchozích podmínek) :-)

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}