Simona Talabová

Simona Talabová,
ACC


leadership
podnikání
komunikace
obchod
vztahy

Kým jsem?

Jsem profesionální kouč, tedy člověk zaměřený na seberozvoj, jehož prostřednictvím pomáhám svým hráčům objevit a žít šťastný a naplněný život.  Aktivně se podílím na procesu výběru účastníků tréninku naší koučovací školy pro začínající kouče a tréninku profesionálních koučovacích dovedností pro lídry , vedu tým zaměřený na workshopy a mentoruji.


 

Proč to dělám?

Vidím v tom smysl, který mě skutečně naplňuje. Pomáhám tím jednotlivci, zároveň to však má celospolečenský dopad. Pokud totiž chceme lepší svět, je potřeba začít u sebe. A v tu chvíli, kdy se projeví tvoje touha posouvat se kupředu, ti budu průvodcem na cestě za sebepoznáním i podporou při překonávání výzev.

V praxi to znamená, že koučováním se mnou dosáhneš výsledků s lehkostí, hravostí, rychleji a efektivněji. Naučím tě nacházet inspiraci k čemukoliv v tobě samotném.


 

Kdo jsou moji hráči?

Vy, kdo chcete dosahovat vítězství! Spolupracuji s leadery, majiteli firem, vedoucími pracovníky, často i se sportovci a vlastně se všemi, kteří hledají způsoby, jak se posunout k mistrovství a chtějí využívat svůj potenciál na maximum. Zakládám si na vztahu mezi námi. Důležité hodnoty jsou pro mě důvěra a upřímnost.


 

Cesta od obchodu k dreamjobu

14 let jsem se angažovala v obchodní sféře, posledních 5 let ve vedení vlastní firmy. Velmi si vážím všech těchto příležitostí a zkušeností, které mi život naservíroval a kde jsem si v průběhu vydefinovala svoji cestu, díky které jsem objevila své velké poslání. To, co věřím, že hledáme všichni. Žiji svůj sen tím, že profesionálně koučuji.


 

Něco málo o mně

Jsem věčný optimista. Mám ráda společnost a humor, díky kterému hraji lépe i ve vážných situacích. Užívám si života naplno. Se zvídavostí objevuji všechny krásy života. Jsem aktivní člověk s mnoha zálibami. Naplňuje mě sport, sebevzdělávání, hledání rovnováhy. Energii čerpám z těchto zálib, z potkávání se skvělými lidmi a v přírodě.


 

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}