Tereza Jarkovská

Tereza Jarkovská,
ACC


komunikace
vztahy
kariera
osobní rozvoj
seberealizace
podnikání
zdraví & sport

,,Vy sami nosíte všechna řešení v sobě.“

Tady a teď

To má největší hodnotu. Věřím, že člověk má v každém okamžiku možnost se rozhodnout. Každý z nás má jinou startovací čáru, rozdané odlišné karty. Je ale jen na nás jakým způsobem s nimi hrajeme.

Jaká je Vaše hra, Vaše téma? Jaká je Vaše herní strategie? Ze své pozice kouče vnímám to, co máte za sebou, Vaše zkušenosti a to, co Vás tvoří. Větší pozornost ale věnuji Vám tady a teď – co je pro Vás důležité? Co Vás dělí od Vašeho cíle, od Vaší ideální představy, od Vašeho snu? Každý z nás máme své slepé místo. Základním rozdílem mezi lidmi ale je, kdo ho touží poznat, uchopit pro sebe užitečně a prostě hrát.


Proč ,,být koučován“

Protože to funguje. Funguje věnovat svému životu vědomou pozornost. ,,Chtít od života víc.“ To je mé nejzákladnější poselství, které se snažím předávat svým klientům, Vám. Vše souvisí se vším, znáte to.

Váš život je tvořen mnoha oblastmi. Ovlivníme jednu, objeví se změna i v druhé. A to je na procesu koučování to nejkouzelnější – objevujeme opravdové Já, Vaše touhy, změny, které povedou k Vašemu cíli. Společně mluvíme a tvoříme Vaší cestu, po které už ale půjdete Vy. Přidanou hodnotou koučování je, že máte vedle sebe parťáka, který v tom jede s Vámi.

 

Kdo jsem Já

Žena, partnerka, maminka tří dětí a také profesionální kouč. Mou silnou stránkou je životní optimismus, chuť žít a rozvíjet se. Naučila jsem se říkat NE a překážky vnímat jako příležitosti. Hodně času trávím v přírodě, sportem a vším, co mi dává smysl. Naplňuje mě být inspirací pro naše děti a ukazovat jim více skutečnost, jak něco jde (než že to prostě nejde).

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}