Valérie Tošerová

Valérie Tošerová


sebepoznání
seberealizace
komunikace
kariera
leadership
work-life balance
vztahy
zdravý životní styl

Internet - a nejen ten - je plný motivačních citátů. Někteří jich mají plnou nástěnku, jiní plné zuby. Někdy nás velké myšlenky jiných postaví na nohy, jindy nám zní jako prázdná slova omílaná pořád dokola. Občas máme pocit, že bychom dokázali všechno..., kdybychom měli lepší podmínky, příležitosti, kdyby se nám chtělo! Chceme si splnit svoje sny... jednou. Ale pak zjistíme, že už se několik let cítíme, jako bychom jeli na autopilota... Zní vám to povědomě? 

Můžete se rozhodnout: pokračovat v jízdě na autopilota, jít ke svým cílům oklikou formou pokus - omyl, nebo jít svou cestou s kompasem a jasnou vizí. 

 

Otevírám lidem oči. Pomáhám jim vidět jejich slepá místa i vizi jejich vysněného života. Při hloubkových rozhovorech je vedu k uvědomění, díky kterým vidí řešení.

 

Dávám výzvy ale i podporu. Prohlubujeme sebepoznání klienta, odhalujeme skryté souvislosti. Budujeme správné návyky, společně designujeme jeho/její cíle, vyhodnocujeme progres. Díváme se dál než jen za horizont.

 

Chcete úspěch? A chcete začít u sebe, chcete udělat ten první krok? Díky tomu se můžete posunout, růst a stát se šťastnějším člověkem, který si užívá život a vidí za sebou jasné výsledky. A taky výsledky ve svém týmu.

 

V čem vám může pomoci koučink?
- zjistit, kdo jste a co chcete
- najít svůj osobní i profesní směr
- těžit ze svých silných stránek
- umět si stanovit reálné cíle  
- překonávat strach, stres
- stanovovat si hranice
- naučit se efektivně komunikovat
- více si věřit
- naučit se vést lidi
- budovat vztahy  

 

Proč koučuji
Dřív jsem se moc nerealizovala. Vystudovala jsem ekonomii, vystřídala pár zaměstnání, dalo se to, ale pořád to nebylo ,,ono". Občas jsem se cítila unavená, fyzicky i psychicky. To mě dovedlo k otázce, jestli je u mě něco špatně. Bylo. Přehlížela jsem to, co jsem doopravdy chtěla a řešila jsem, co si moje okolí myslí o tom, kdo jsem a co dělám.

Lidé se mnou mluví o věcech, o kterých ještě nemluvili s nikým jiným. Baví mě sledovat jejich posun. Moje práce mi dává velký smysl.

Koučink dal mému životu nový rozměr, nejen po profesní stránce ale i po stránce rozvoje. Mám svého skvělého kouče :)


O mně
Pocházím z Moravskoslezského kraje, ale už několik let žiji v Praze. Koučuji hlavně formou online hovoru, protože moji klienti jsou z různých částí země, ale když je to možné, realizujeme i osobní setkání. Co mě dělá šťastnou? Skvělí lidi kolem mě, humor, hudba, cestování, dobré jídlo, sport.

Reference: Solidsun, s.r.o., Futrálovna.cz, Unipa, z. s., Krmím kvalitně, s.r.o., Potravinová banka pro Prahu a Středočeský kraj, z. s.  

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}