Valérie Tošerová

Valérie Tošerová


seberealizace
vztahy
kariera
komunikace
work-life balance
zdravý životní styl
sebepoznání

Internet (a nejen ten) je plný motivačních citátů. Někteří jich mají plnou nástěnku, jiní plné zuby. Někdy nás velké myšlenky jiných postaví na nohy, jindy nám zní jako prázdná slova omílaná pořád dokola. Občas máme pocit, že bychom dokázali všechno..., kdybychom měli lepší podmínky, příležitosti, kdyby se nám chtělo. Chceme si splnit svoje sny...jednou. Ale pak zjistíme, že už se několik let cítíme, jako bychom jeli na autopilota...

Ale je skvělé chtít od života, od sebe něco víc :)

O čem je koučink?
- najít svůj osobní i profesní směr
- těžit ze svých silných stránek
- budovat vztahy
- překonávat stres, strach, trému
- stanovovat si hranice
- umět říkat ,,NE”
- zlepšit komunikaci
- umět si stanovit reálné cíle
- začít si věřit
- naučit se vést radostný a smysluplný život
... doplňte si sami

Proč koučuji
Dřív jsem se moc nerealizovala. Vystudovala jsem ekonomii, vystřídala pár zaměstnání, dalo se to, ale pořád to nebylo ,,ono". Občas jsem se cítila unavená, fyzicky i psychicky. To mě dovedlo k otázce, jestli je u mě něco špatně. Bylo. Přehlížela jsem to, co jsem doopravdy chtěla a řešila jsem, co si moje okolí myslí o tom, kdo jsem a co dělám.

Občas se mě někdo zeptá: ,,Nezatěžuje tě, když ti lidi vyprávějí o svých problémech?" Nezatěžuje. Nevnímám to jako vyprávění o problémech, ale jako rozhovory, které jdou do hloubky. Lidé mluví o věcech, o kterých ještě nemluvili s nikým jiným. Baví mě to objevování, kdy si člověk něco velkého uvědomí. Je skvělé, jak se vzájemně inspirujeme a nejvíc mě naplňuje, když vidím, jak se klient posouvá, roste a mění se ve šťastného člověka, který si užívá každý den a vidí za sebou jasné výsledky.

Koučink dal mému životu nový rozměr, nejen po profesní stránce ale i po stránce rozvoje. Mám svého skvělého kouče :)

O mně
Pocházím z Moravskoslezského kraje, ale už několik let žiji v Praze. Koučuji hlavně formou online hovoru, ale když je to časově možné, jsem i pro osobní setkání. Co mě dělá šťastnou? Skvělí lidi kolem mě, humor, hudba, cestování, dobré jídlo, sport.

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}