Veronika Blížkovská

Veronika Blížkovská


osobní rozvoj
kariera
komunikace
vztahy

„Buď sám sebou. Život je příliš krátký na to, být někým jiným.“

Jaký je můj příběh?

V životě jsem měla spoustu cílů a všechno odhodlání k tomu, aby se mé sny staly realitou. A tak jsem se vydala na cestu. Dosahovala jsem postupně toho, co jsem si vysnila. Na této cestě na mě čekalo překvapení, kdy jsem poznala, že opravdový úspěch spočívá v poznání sebe samé. Pokud zaměřím svoji pozornost dovnitř sebe, dokáži objevit svoji skutečnou podstatu. Díky tomu mohu vytvořit mnohem lepší cestu, po které chci OPRAVDU kráčet. Tato cesta je jedinečná, osobní a hlavně taková, kterou si užívám naplno.

Proč jsem kouč?

Toto poznání mě přivedlo na dráhu kouče. Můj dar jít do hloubky a vidět způsoby tam, kde jiní vidí překážky, se stal důvodem, proč jsem se rozhodla pomáhat lidem. Naplňuje mě vědomí, že svým hráčům (klientům) pomáhám poznávat sebe sama, a díky tomu mohou žít naplněnější a šťastnější život podle svých pravidel.

Jak trávím volný čas?

Cestování, poznávání nových kultur a jejich zvyků mě obohacuje a přináší potřebný nadhled. Ráda čtu knihy s tématikou osobního rozvoje, která ve mně vzbuzuje větší porozumění a poznání. Cvičení jógy ve mně probouzí ladnost, energii a koncentraci na to, co je skutečně důležité.

Co jsou moje oblíbená témata?

Osobní rozvoj, kariéra, komunikace, partnerské a mezilidské vztahy.

{{{item.text}}}
{{item.name}}
{{item.position}}
{{getMoreText}}