Příprava na certifikaci

border
Mentorcoaching

Individuální MentorCoaching

border

CoachVille Praktikum

Bez přehánění nejúčinnější způsob, jak zlepšit Tvé koučovací dovednosti. Sejdeš se ve skupině koučů a demonstruješ své koučování. Během hodiny koučuješ hráče a pak získáváš zpětnou vazbu, šitou tobě na míru.

Pozornost celé skupiny bude patřit jen Tobě a Tvému koučování. Díky tomu se prověří tvé praktické dovednosti. Neunikne nic podstatného. 

 

Máš jedinečnou příležitost koučovat, být koučován a sledovat koučování ostatních a získat zpětnou vazbu jednoho z nejlepších koučů u nás.
Čeká tě velmi intenzivní zkušenost. Raději buď připraven na cokoliv

Jedna lekce obsahuje: 
1 hodina individuálního mentoringu
3-4 hodiny tréninku (3-4CCEU)
Písemná zpětná vazba s vyhodnocením kompetencí


Tento kurz je součástí ICF ACTP akreditovaného programu Coachville - Center for Coaching Mastery -  The Pursuit of Human Greatness- záznam o platné akreditaci k dispozici zde
 

Reference

 


Měl jsem možnost sledovat, jak koučují moji kolegové
Jako hráč i jako pozorovatel jsem měl možnost sledovat, jak koučují moji kolegové. Velkým přínosem pro mě byla zpětná vazba a to nejen na moje koučování.
Hodně se mi líbil trenérův výklad o emocích. Opět nový pohled.
Roman Slezák, profesionální kouč

Spätná väzba mi ukázala v čom sa môžem zlepšiť a kam sa môžem posunúť

Páčilo sa mi, že každý z nás mal možnosť byť v roli kouča a hráča. Vyskúšať si jednu aj druhú stranu. Veľmi hodnotná bola pre mňa spätná väzba, ktorá mi ukázala v čom sa môžem zlepšiťa kam sa môžem posunúť. Zároveň som mohla byť pozorovateľom iných koučovacích štýloch a spätných väzieb, v ktorých som mala mnoho uvedomaní pre vlastnú prax. Keby si prečítam aj tisíc kníh o koučovaní, tak by mi to neprinieslo takú hodnotu ako individuálny mentorcoaching.
Martina Schultz, profesionální kouč

Je to skutečně game changing

Bylo to velmi příjemné, podnětné, obohacující a musím říct, že je to skutečně game changing. Vnímám, že mě zpětná vazba pomůže posunout se dál a dostat se na vyšší level koučování.
Miluše Pokorná, profesionální kouč

Pohled pozorovatele je velmi vzácný

Líbilo se mi samozřejmě koučování, ale nejvíc jsem si odnesl z následné zpětné vazby. Pohled pozorovatele je pro mě velmi vzácný.
Pavel Ležák, profesionální kouč

Každý koučuje po svém, přitom všechny způsoby jsou správně

Všechna 3 sezení byla super. Každé jiné, každá koučujeme po svém, tak, jak to cítíme a super je, že všechny způsoby jsou správně. Líbí si mi styl zpětné vazby, kdy zkušenější kouč vidí, co jde dělat lépe a osloví tyhle věci. Určitě mi tohle praktikum dalo víc, než dosavadních 50 hodin mého koučování bez zpětné vazby od jiného kouče. Vidím v tom pro sebe velký přínos a myslím, že mi hodně věcí ještě během pár dní dojde. Odnáším si 8 stránek poznámek, které jsou pro mě teď hodně důležité.
Lenka Šmidová, profesionální kouč

Skvělá příležitost k ponaučení a růstu

Líbilo se mi, že jsem mohl dostat zpětnou vazbu, která mě opět posune v mém koučování, jelikož budu blíže vědět, na co se ve svém koučování mohu více zaměřit. Sám jsem si také uvědomil, jak jsem se posunul od předchozího praktika v tématech, kde byl prostor na zlepšení.
Jakub Novotný, profesionální kouč

Individuální mentrocoaching odkryje a zodpoví skrytá a slabší místa

Je to opravdu pecka. Odkryje a zodpoví skryté, slabší místa a raketově posouvá dál efektivním směrem. Když náhodou získáme do našich postupů nějakého "parazita" praktikum ho ukáže a pomáhá nám s ním hrát jinak - lépe.
Jan Studený, profesionální kouč


 

Aleš Vrána
MCC, MBA

Profesionální certifikovaný kouč a trenér koučů

Jsou jen dvě důležitá data v lidském životě. První je datum narození. Druhé je, když zjistíte, proč jste se narodili. Já to zjistil. Pomáhat lidem, aby se jim dařilo - to je moje téma. Koučování je nejefektivnějším nástrojem pomoci lidem. Je skvělé vědět, kam patřím. Koučování je můj obor, tady jsem doma.