Příprava na certifikaci

border
mentorcoaching

Skupinový MentorCoaching

border

Hlavním zaměřením jsi Ty a tvé dovednosti. MentorCoaching není o hráči, nebo o hře, ale o tobě kouči.

 

Ty

Sejdeš se ve skupině s dalšími kouči. Pod dohledem zkušeného mentora objevíte zkušenosti a příležitosti tvé reálné koučovací praxe. S pomocí celé skupiny zlepšíš úroveň svého koučování. MentorCoaching ti umožní růst daleko rychleji, čehož bys nedosáhl sám.


Tvé koučování

Jdeš na setkání s hráčem, který nemá uspokojivé výsledky. Jak to změníš? Jak nenechat tvou frustraci proniknout do vaší konverzace?

Kouč se dostává do mnoha obtížných situací, kdy často neví, jak dál. V každé situaci existuje správná cesta. Většinou to není cesta intuice, ale cesta profesionála. Společně ji najdeme.


Tvé podnikání

Povolání kouče je u nás má stále ještě krátkou historii. Probíjet se sám je ruská ruleta. Všichni sdílíme podobné radosti a problémy našeho podnikání. Pojďme se podělit o své zkušenosti a učit se jeden od druhého.


Co získáš
Před

Marně hledáš cestu v situacích, ve kterých si nevíš rady.

Snažíš se přijít na to, jestli koučuješ správně. Chybí ti jistota.
Po

Sdílíš svou praxi s ostatními. Učíš se ve skupině. Tvůj postup je mnohokrát rychlejší. Díky zpětné vazbě mentora a tréninkových parťáků máš kolem sebe síť podpory, která ti pomůže překonat jakoukoliv situaci.

Délka kurzu: 6 týdnů x 2,5 hodiny , celkem 15 hodin, z toho 12 hodin akreditovaných
Počet hodin pro certifikaci: 7 hodin kredit pro MentorCoaching

Podmínkou pro přihlášku je absolvování tréninku Základní koučovací dovednosti nebo doklad o absolvování jiného ICF akreditovaného tréninku koučovacích dovedností.
Podmínky pro udělení absolvenského certifikátu: min. 50 bodů na herní kartě, absolvování 100% setkání živě (potvrzeno klíčovými slovy)


Tento kurz je součástí ICF ACTP akreditovaného programu Coachville - Center for Coaching Mastery - The Pursuit of Human Greatness- záznam o platné akreditaci k dispozici zde

Aleš Vrána
MCC, MBA

Profesionální certifikovaný kouč a trenér koučů

Jsou jen dvě důležitá data v lidském životě. První je datum narození. Druhé je, když zjistíte, proč jste se narodili. Já to zjistil. Pomáhat lidem, aby se jim dařilo - to je moje téma. Koučování je nejefektivnějším nástrojem pomoci lidem. Je skvělé vědět, kam patřím. Koučování je můj obor, tady jsem doma.