Jsme ICF ACTP Akreditovaná škola koučů

Nejpraktičtější výcvik koučů v ČR.

Zabýváme se profesionalizací koučování.

Neomezené opakování tréninku v ceně.

Příprava na ICF ACC, PCC a MCC

border

Ať už teprve přemýšlíte o kariéře profesionálního kouče, nebo jste zkušeným matadorem a potřebujete jen zlepšit svoje dovednosti a získat certifikaci, jste na správném místě. V naší škole získáte kvalitní průpravu pro svoje povolání.

Chci se stát koučem

Pro získání základní certifikace musíte absolvovat:


Metody
Metoda Život Jako Hra 
Dovednosti
Základní koučovací dovednosti a etika v koučování
Skupinový MentorCoaching
Individuální MentorCoaching
Dovednosti - Level 2
Profesionální koučovací dovednosti
Zjistit více

Jsem koučem a chci si rozšířit certifikaci

Pokud jsi již koučem, jistě budeš znát zakladatele této profese, Thomase Leonarda, který založil mezinárodní školu Coachville, v současnosti vedenou Davem Buckem. Jako jediní v ČR připravujeme kouče přímo na všechny tři úrovně certifikace ICF ACC, PCC a MCC. Jako jediní se zabýváme skutečnou profesionalizací v koučování

O projektu Život jako hra

Jde-li ti primárně o kvalitu vzdělání, bude tě jistě zajímat, kdo v naší škole vyučuje.  Naši trenéři -především léta zkušeností a poctivého přístupu. Třešnička na dortu je nejvyšší stupeň akreditace ICF ACTP a certifikace MCC našeho zakladele.

Prohlédnout lektory

Program akademie

border

Jsme součástí CoachVille - ICF ACTP akreditovaného programu CoachVille Center for Coaching Mastery. Máme nejvyšší akreditaci v oboru. Našimi zakladateli jsou zakladatelé oboru koučování.

 

Kurzy rozdělujeme do dvou větších celků. Kurzy metod vás naučí posloupnost kroků, které dovedou vaše hráče k výsledkům. Kurzy dovedností jsou zaměřeny na vytěžení maxima z každé koučovací konverzace.

Supervize (mentorcoaching) je dalším stupněm. Dozorem nad tím, jak proběhlo vzdělávání. Máme přehled o tom, jak si naši kouči vedou i po absolvování tréninku. Pravá cesta za mistrovstvím je o neustálém rozvoji tvých dovedností.

Průběh kurzu

Přínos kurzu stojí a padá na tvé vlastní přípravě a na samostatné praxi  Na začátku kurzu dostaneš Playbook se všemi informacemi, které budeš potřebovat. Na začátku každé lekce prodiskutujeme obtížné momenty tvého koučování. Jsou to výzvy, které společně překonáme.

Součástí každého kurzu bude i demonstrace koučování, kdy lektor povede koučovací konverzaci s jedním hráčem. Uvidíš koučování v praxi a rychle si osvojíš návyky profesionálního kouče.

Každou lekci pak zakončuje koučování ve dvojicích. S partnerem se budeš střídat v rolích kouče a hráče.

To ti umožní připravit se na tvé vlastní koučování v průběhu týdne.

Každý týden budeš muset zvládnout alespoň pět hodin samostatného koučování.

Herní karta

Během kurzu budeš společně a jednotlivě dosahovat velkých pokroků ve svých zkušenostech. Byla by škoda jimi nemotivovat spolužáky a naopak být motivován(a) jejich pokrokem. Právě proto používáme Herní kartu, online deník tvého progresu během kurzu. Sdílíš ji s ostatními, ostatní sdílí s tebou.

 

Výcvik metody


Metodu si představ jako rámec, mantinely, ve kterých tě žádná situace v průběhu koučovací konverzace nemůže překvapit. Z každého setkání dokážeš vytěžit maximum. Správně užitá metoda bude pomáhat hráči vyhrávat jeho hry. Naše metoda je prověřena léty zdárného používání.

Metoda Život Jako Hra 

Cesta každého kouče začíná jeho vlastní hrou. Jak bys mohl učit vyhrávat ostatní, kdybys sám nebyl hráčem? Metoda Život Jako Hra je akreditovaný výcvik profesionálních koučů, který dává strukturu koučovací konverzaci. 

 

Detail kurzu

Rozvoj dovedností


Koučovací dovednosti jsou tvé nástroje, na jejichž ovládnutí záleží úspěch celé tvé práce. Kladení silných otázek, aktivní naslouchání a spousta dalších. Bez těchto dovedností bys byl stejně bezradný jako kuchař, který neumí vařit.

Základní koučovací dovednosti a etika v koučování

Ponoříme se do dovedností, které dělí profesionální kouče od amatérů. Osvojíš si 10 koučovacích dovedností, které jsou klíčovými kompetencemi každého kouče.

Detail kurzu

Skupinový MentorCoaching

Hlavním zaměřením jsi Ty a tvé dovednosti. MentorCoaching není o hráči, nebo o hře, ale o tobě kouči.

 

Detail kurzu

Individuální MentorCoaching

CoachVille Praktikum

Bez přehánění nejúčinnější způsob, jak zlepšit Tvé koučovací dovednosti. Sejdeš se ve skupině koučů a demonstruješ své koučování. Během hodiny koučuješ hráče a pak získáváš zpětnou vazbu, šitou tobě na míru.

Pozornost celé skupiny bude patřit jen Tobě a Tvému koučování. Díky tomu se prověří tvé praktické dovednosti. Neunikne nic podstatného. 

 

Detail kurzu

Profesionální koučovací dovednosti

Představ si, že se svým hráčem uděláš větší pokrok za zlomek času. Že budete směřovat koučovací konverzaci k daleko silnějším tématům. Zní to neskutečně? Vítej ve světě profesionálního koučování.

Detail kurzu

Kdo tě povede?

border

Na cestě za mistrovstvím potřebuješ lídra, který tě nezavede do slepé uličky. Akreditovaného profesionála, vizionáře. Seznamte se, Aleš Vrána, MCC, tvůj trenér. Aleš je držitelem nejvyšší certifikace v oboru: ICF MCC - Master Certified Coach.

Spolupracujeme

border

Nejsme na to sami, v úzké spolupráci se dál
rozvíjíme s předními odborníky v oboru

Co chystáme pro naše kouče?

border
{{item.actionType}}

{{item.name}}


{{item.date}}

{{{item.place}}}

{{{item.description}}}
Detail akce
Zobrazit všechny akce

{{emptyMsg}}

Co nového na blogu?

border Zobrazit celý blog